Türkiye'nin Organizasyon Trendleri
Bireysel Etkinlikler

Concept Burada'da hangi ürün veya hizmetleri satabilirim?

Aşağıdaki ürünleri satıyor veya hizmetleri veriyor iseniz bizim ekibimizde yer alma şansınız var demektir.

1 - Etkinlik ve Organizasyon Firmaları

2 - Etkinlik ve Organizasyon Mekânları

3 - Etkinlik ve Organizasyon Ürün Satıcıları

4 - Etkinlik ve Organizasyon Sanatçıları ( Müzisyen - Fotoğrafçı vb. )

5 - Etkinlik ve Organizasyon Firmalarına Hizmet ve Ürün Verenler


Kimleri ekibe katıyoruz?

Farklı hizmet kalitelerinde aynı ilde sadece işini ticaret ahlâkı içerisinde yapan seçkin firma ve kişilerle çalışıyoruz. Belirli sayıda firma ile çalışma kararı aldığımız için sadece nish ürünleri veya hizmetleri çıkartan firma ve kişileri ekibimize katmaktayız.

Bu açıdan eğer sizinle çalışmaya başlamış isek web sitemizde rakipsiz olacaksınız.


Concept Burada'nın avantajları nelerdir ?

1 - Verdiğiniz hizmet kalitesinde ve bölgenizde sadece seçkin belirli firmaları seçtiğimiz için web sitemizde rakipsiz olacaksınız.

2 - Ürünlerin tüm detaylarını belirtildiği ve paketler halinde satıldığı için hizmet alanlarla çok uzun süreler ekstra konuşmalar yapmak, aynı şeyleri tekrar tekrar anlatmak zorunda kalmazsınız. Zamandan ve paradan tasarruf edersiniz.

3 - Sadece satış gerçekleştiğinde komisyon ödendiği için hiçbir masraf yapmak zorunda değilsiniz. 

4 - Hizmet alanlar siparişi direkt olarak siteden gördükleri üzerinden verebilmekteler. Siparişin tüm detayları ve müşterinin seçimleri mail yoluyla ve panel aracılığı ile tarafınızca görülür.

5 - Panel üzerinden siparişlerin onayını veya iptalini yapabilir müşteriye mesajlar gönderebilirsiniz.

6 - Biz bir aile gibi hareket ediyoruz. Tanıtımlarımızı, reklamlarımızı ve kampanyalarımızı ortaklaşa herkes sosyal medya mecralarında yayınlamakta.  Başkasının yaptığı tanıtım sizin ürününüzün satışına da destek olur. Örneğin; çok pahalı bir organizasyon tanıtımından gelen bir müşteri sizin daha uygun paketinizi satın alabilir. Çünkü sitede sizin paketleriniz rakipsizdir. Ya da sizin hizmet veremeyeceğiniz bir bölgede ki takipçiniz bir başkasının müşterisi olabilmektedir. Bu şekilde herkes birbirine katkıda bulunur.

7 - Hediye indirim çeklerimiz ile müşterilerinize veya yakınlarına tekrar sizinle çalışma fırsatı verirsiniz. Bu indirim çekleri sizin kazancınızdan hiçbir şey kaybettirmez. İndirim çeklerinin tamamı bizim komisyonumuzdan düşer.

Ekibe katılım süreci nasıl işliyor?

1 - Eğer araştırmalarımızda size rastlamışsak önceden yaptığınız işleri gördük ve sizinle tanışmak istiyoruz demektir. Bu durumda iş ortağı kayıt bölümünden kayıt olarak başlangıç yapabilirsiniz.

Eğer gözümüzden kaçtınız ve siz bize ulaştıysanız iş ortağı kayıt bölümünden kayıt olmanızı rica edeceğiz. Bu şekilde sosyal medya hesaplarınızdan yaptığınız işlere bakarak kısa bir süre araştırma yapmamıza izin vermeniz gerekiyor. Sonrasında sizinle görüşerek anlaşma sağlayacağımıza eminiz.

2 - Kayıt işlemlerinden sonra tarafınıza hizmet sözleşmesi gönderilir. Sözleşme imzalanarak pdf veya jpg halinde mağaza bölümüne yüklenir.

3 - Tarafınıza çok basit olan panelin tanıtımı yapılır.

4 - Artık hizmet veya ürünlerinizi satış yapmaya başlayabilirsiniz.


Eğer ekibimize katılarak iş ortağı olmak isterseniz lütfen iş ortağı kayıt sayfamızdan kayıt olun. Sorularınız varsa iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.